X
בית הספר לניהול
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

בית הספר לניהול

ההתפתחויות,ההתמודדויות העסקיות והחידושים בניהול מעמידים בפני המנהל אתגר המחייב הרחבת אופקים מתמדת בתחומי הניהול השונים.

אנו מציעים מגוון של קורסים בתחום אשר מקנים מיומנויות ניהוליות עדכניות וכלים יישומיים החיוניים להצלחה בקריירה העסקית ולהצלחת הארגון.

הקורסים שלנו

קורס גישור משפחה

הקריה האקדמית אונו, לימודי תעודה והמשך שמחה להציע לבוגרי קורס גישור בסיסי התמחות באחד התחומים הידועים בגישור שהינו גישור משפחה.

גישור משפחה מסייע לזוגות רבים לבחון דרך נוספת לישוב סכסוכים שעולים ובחינת אמצעים נוספים שיסייעו להם כאשר מעורבים עסקים בין בני המשפחה, סכסוכים משפחתיים על רקע חלוקת הרכוש ועוד.

בסיום הקורס תוענק למשתתפיו תעודת סיום קורס גישור משפחה על פי תנאי ועדת גדות והנהלת בתי המשפט.

הכשרת מאמנים

כולנו עוסקים באימון כל החיים! הורים מאמנים את ילדיהם להצלחה בחיים, מנהלים מאמנים את הכפופים להם להצליח בעבודה, אדם מאמן את עצמו במשך כל חייו ועוד. רובנו עושים זאת ללא הכשרה מקצועית ופועלים בעיקר מתוך אינטואיציה ולכן, טועים לא מעט.

קורס האימון האישי, הניהולי והעסקי- בשיטת האלמנט השישי- ששת השלבים להצלחה אישית ומקצועית נבנה מתוך ניסיון רחב ביותר של מנחי הקורס: אבי גמבש ומוטי אלוני באימון אישי, ניהולי ועסקי לאור פעילותם כמאמנים ומנטורים מובילים בתחומם מעל לעשור.

קורס גישור בסיסי

מהו הליך גישור?
הקורס פותח לך חלון אל עולם הגישור ומביא אותך במגע ראשוני עם מיומנויות הנדרשות לתחום, תרגול ושימוש בכלים בסיסיים של הליך הגישור, ניהול מו"מ והתמודדות עם קונפליקטים. כמו כן, קורס גישור חושף את היתרונות בנושא ואת מקומו בארץ ומכין את משתתפיו לקראת יישום הגישור במסגרת עבודתם.

קורס הגישור מבוסס על מודל המשא ומתן והגישור שפותח באוניברסיטת הרווארד והותאם לצרכים ולתרבות הישראלית. הקורס  בנוי ומיועד לתת למשתתפים הבנה של הליך הגישור, הבנה של תפקיד המגשר ומיומנויות הדרושות לניהול הליך הגישור.

הכשרת דירקטורים

 

תאור הקורס:

הקורס מעניק הבנה עסקית משפטית וחשבונאית של הסביבה בה אתה פועל ויכול להשפיע. חברות בדירקטוריון של חברה בורסאית נושאת עמה אתגרים ייחודיים ואחריות רבה. דירקטור נדרש להיות בעל ידע, מקצועי, מיומן ובעל יכולת להפעיל שיקול דעת רב בכל פעולה או החלטה.

הקריה האקדמית אונו,היחידה ללימודי חוץ והמשך מכישרה את הדירקטורים שיובילו את חברות העתיד למצוינות. ההכשרה מכינה את הדירקטור לאתרים בשוק העולמי והמקומי. הדירקטוריון הינו רב החובל של הארגון והוא האחראי על התפתחותו וכן שמירה על יציבותו אל מול כל טלטלה בעולם העסקי.

בוגרי ההכשרה מצוידים בהבנה פיננסית רחבה, יכולת פיתוח עסקית ארוכת טווח והבנה משפטית בדבר חובתם כלפי הארגון בו הם מכהנים. חברות בדירקטוריון של חברה בורסאית נושאת עמה אתכרים ייחודיים ואחריות רבה.דירקטור נדרש להיות בעל ידע מקצועי מיומנות והפעלת שיקול דעת לטובת החברה בלבד תוך נטרול שיקולים זרים. למשתתפים בקורס תהיה הזדמנות לשמוע על מגמות וחידושים בסוגיות כספיות,משפטיות וניהוליות מבכירים במשק וממיטב המומחים בתחום.