X
משרת המפתח בארגון הגדול ? רק חשבי שכר
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

משרת המפתח בארגון הגדול ? רק חשבי שכר

אחת המחלקות המשמעותיות והחשובות בארגון הוא מחלקת הכספים ובתוכו התפקיד הנחשק של חשבות שכר. מקצוע חשבי השכר הפך בשנים האחרונות למקצוע מוכר ע"י לשכת רואי החשבון וזוכה להמון תשומת לב כמקצוע נדרש בעולם העבודה.

תפקידו של חשב השכר הוא תפקיד מפתח בכל ארגון , אשר מצריך מחשבה מעמיקה , התמודדות עם שינויים ואחריות ענקית לגבי הארגון כולו והעובדים בפרט. כחלק מתפקידו העיקרי של חשב השכר הוא צריך להיות אחראי על ניהול הפן הפיננסי בארגון, כלומר בכל הנוגע לשכר העובדים, תנאיהם הסוציאליים וזכויותיהם, אשר משפיעות על התייעלות הארגון כולו וניהול ההון הכי חשוב בארגון והוא ההון האנושי.

אז מה זה בעצם המקצוע המבוקש כל כך חשבי שכר?

תשלום שכר הוא עניין מורכב הקשור לתשלומי מיסים ומחויבויות שונות בין המעסיק לעובד בכל ארגון או חברה, ועל כן נעשה בידי אנשים שרכשו השכלה ומיומנות בתחומי החשבונאות והמיסוי. כל מי שמעוניין לעסוק ולהתמקצע בתחום צריך ללמוד את המקצוע.

לימודי חשבי שכר מעניקים לכל אחד לעבוד בשוק העבודה התחרותי שקיים סביבנו. בקורס חשבי שכר נלמדים מגוון רחב של נושאים אשר הכרחיים לעוסקים בנושא זה ומתרכזים בשלושה נושאים עיקריים : דיני עבודה , דיני מיסים וביטוח לאומי. הלימודים מקנים את כל הכלים הנדרשים ללמידה אפקטיבית ויכינו את העוסקים  למבחני הלשכה של רואי החשבון בישראל, יתרמו למקצועיות של אלו שיבחרו לעסוק במקצוע ובכך יוכלו להסתייע רבות בידע ובמיומנויות שהקורס מקנה.

רוצה שהיום שלך יהיה מורכב ממספרים, אחוזים וניכויים? יש לכם זיקה לתחום השכר והכספים?

אם אתם בוגרים של קורס הנהלת חשבונות, משאבי אנוש או כל תחום פיננסי נוסף? אתם עדיין “בין עבודות” ובתחילת הדרך המקצועית שלכם ורוצים לעבוד ולקבל תעודה נחשקת של לימודי חשבי שכר אתם במקום הנכון.

גם עניין זמן הלימודים אותו תצטרכו להשקיע לא אמור להטריד אתכם, קורס חשבי שכר מוצע בשעות אחה”צ או בימי שישי, כך שתוכלו להמשיך לעבוד במשרה מלאה לאורך כל תקופת הקורס ללא הפרעות ולהתחיל לגלות את עולם המספרים.

חשבי שכר הוא לא עוד מקצוע, הוא הפתרון המושלם!

קיבצנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם להחליט ולבחור את מוסד הלימודים המתאים בשבילכם, עם התנאים הטובים ביותר שיקדמו אתכם אל העתיד העוסק במספרים.

  • מכללה מוכרת בתחום ובעלת מוניטין של שנים בלימודי חשבי שכר.
  • מרצים בעלי ניסיון אקדמי ומעשי בשטח אשר יכינו אתכם למבחני הלשכה.
  • אחוזי מעבר גבוהים של בחינות לשכת רו”ח.
  • קורס הכנה לראיון עבודה – מכללה שמכשירה סטודנטים במגוון תחומים ומעניקה קורס הכנה לראיון עבודה אשר יתרום לכם להשתלב בשוק העבודה מיד עם תום הלימודים.

מה עומד מאחורי המספרים? בואו לגלות, להכיר ולהצטרף כבר עכשיו לקורס חשבי שכר ולהיכנס לעולם מופלא פיננסי חדש, שיהפוך להיות חלק משמעותי מחייכם.

כוחו של חשב השכר – הרבה מעבר למספרים ודוחות!
ניהול בעידן מתקדם
ההשקעה הבאה שלך מחכה לך כאן
מהי כלבנות טיפולית ?