X
מקצוע חדשני, רווחי ומעניין
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

מקצוע חדשני, רווחי ומעניין

השתלטות המחשבים על חיינו שינתה את חוקי המשחק בלא מעט תחומים. הדבר הוליד שורה ארוכה של מקצועות, אשר רק הולכים ומתפתחים משנה לשנה. תחום העיצוב הגרפי עונה על ההגדרה הזו בדיוק, כאשר מדי שנה יותר ויותר אנשים מעוניינים להיכנס לתוכו. בפועל, הדבר אפשרי בזכות לימודי עיצוב גרפי , לימודים מעניינים מאד המאפשרים לפתוח לא מעט דלתות – גם בעולם בתעסוקתי.

עיצוב גרפי בשנת 2015: קווים לדמותו

פעם, מלאכת העיצוב הגרפי הייתה נחלתם של מעטים, מכיוון שרבים לא היו זקוקים לתוצרים השונים שלה. וכך, העיצוב הגרפי היה מיועד אך ורק עבור בעלי עסקים, או אפילו עסקים גדולים, שיכלו להקדיש לכך את הסכומים (שאין לשכוח, היו גם הם גבוהים). אלא שמאז השתנו הרבה מאד דברים: הטכנולוגיה התפתחה, תוכנות העיצוב הגרפי הפכו לנגישות יותר והצורך להשתמש בהן הפך למשמעותי יותר.

אם בעבר עיצוב גרפי היה מיועד בעיקר להפקת מוצרי דפוס, חשובים ככל שיהיו, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שימושים אחרים. זאת, גם הודות לשינוי משמעותי אחר, והוא הפופולאריות האדירה של רשתות חברתיות דוגמת פייסבוק או אינסטגרם. עסקים המנהלים עמוד פייסבוק משלהם, כמו גם פרופיל אינסטגרם, זקוקים לא רק לתמונות –אלא גם לתוכנות לעיבוד תמונה ועיצוב גרפי.

אחת ההשלכות של כך, חשוב להדגיש, היא שגם אנשי מקצוע הפועלים בתחומים אחרים, דוגמת בניית אתרים או ניהול מדיה חברתית, צריכים לדעת בצורה מספקת את תורת העיצוב הגרפי. ואכן, השילוב של העיצוב הגרפי עם מקצועות אחרים, לכאורה, מאפשר לבעל המקצוע להרכיב לעצמו ארגז כלים רחב בכל קנה מידה.

מגוון רחב של תוכנות

כפי שנרמז מעלה, הפופולאריות ההולכת וגוברת של העיצוב הגרפי כיום, הן כתחביב ובעיקר כמקצוע, נובעת גם מהתוכנות המגוונות בהן נעשה כיום שימוש. תוכנות דוגמת Photoshop, Illustrator או Indesign מציעות אמנם אינספור פונקציות, המאפשרות לעשות באמת ובתמים כל דבר, אך השימוש בהן, עם הכשרה מתאימה, אפשרי עבור כל אחד.

מבחינה מעשית, קורס עיצוב גרפי כולל בתוכו את כל הידע הדרוש לתפעול התוכנות האלה, כמו גם היבטים תיאורטיים המשפרים את עבודתו של המעצב הגרפי בשלל מובנים: קומפוזיציות, שימוש בצבעים, שילוב טקסט ותמונה, עיצוב תלת מימדי וכיוצא בזה. קורס מקיף בתחום, הנמשך כ-200 שעות אקדמיות וכולל בתוכו את כל התוכנות החשובות, מהווה נקודת הפתיחה האידיאלית ופותח, פשוטו כמשמעו, לא מעט דלתות.

למי מתאים ללמוד עיצוב גרפי?

לימודי עיצוב גרפי יכולים, אם כן, להתאים כמעט לכל אחד. אנשים אשר בטוחים שיש בהם תכונות דוגמת יצירתיות, כאלה ששמים לב לפרטים הקטנים או אנשים אשר הדמיון שלהם רחב יכולים להפיק ממנו הרבה מאד. תכונות אלה יכולות לשפר את ההצלחה שלו בתחום, כמובן, אם כי יש לקחת בחשבון שמרבית הקורסים המקצועיים מתחילים מ”אפס” ומלמדים כיצד ניתן לפתח, כמו גם לשפר, את היכולות האלה.

אפשרויות התעסוקה

לימודים מקצועיים של עיצוב גרפי מהווים פתח לעיסוק בלא מעט תפקידים. כפי שנטען מעלה, הם יכולים לשפר מאד את עבודתם של אנשי מקצוע מגוונים, דוגמת בוני אתרים, מקדמי אתרים, מנהלי מדיה חברתית וכיוצא בזה. המעצבים הגרפיים יכולים להציע את שירותיהם בכל אחד מהתחומים האלה, הן באופן עצמאי והן כשכירים בחברה אשר פועלת בתוך שדה המשחק האמור.

מעצבים גרפיים יכולים להיות מועסקים גם בתפקידים אחרים. בעולם הפרסום החשיבות שלהם מכרעת, כמו גם בתחום הדפוס: אין לשכוח כי עיצוב גרפי, מאז ומתמיד, עומד בליבת ההפקה של מוצרי פרסום. המעצב הגרפי יכול להציע את שירותיו עבור גורמים מגוונים בתחום השיווק, תעשיית האופנה, חברות טקסטיל, הוצאות ספרים – והרשימה עוד ארוכה.

משרת המפתח בארגון הגדול ? רק חשבי שכר
אחריות, דייקנות, לדעת לחשוב – בואו לגלות מהן התכונות שצריך חשב שכר מקצועי
כוחו של חשב השכר – הרבה מעבר למספרים ודוחות!
תחומי הלימוד שיובילו אתכם לשוק העבודה