X
תחומי הלימוד שיובילו אתכם לשוק העבודה
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

תחומי הלימוד שיובילו אתכם לשוק העבודה

מעוניינים להתחיל לימוד? אין צל של ספק שבמצב הנוכחי, עליכם להשקיע מאמצים בבחירת תחום הלימודים. משתנה משמעותי בתוך המשוואה הזו, אולי המשמעותי מכולם, הוא הדלתות שפותח אותו תחום לימודים ב"עולם האמיתי", כלומר, בעולם התעסוקה. המאמר הבא כולל בתוכו המלצות למספר תחומי לימודים מומלצים במיוחד, מהבחינה הזו, עם דגשים חשובים ביחס לכל אחד מהם.

הנהלת חשבונות

ההתנהלות הכלכלית של רוב בני האדם אינה פשוטה. אלא שיש בתמונה גורמים שעבורם התמונה מורכבת הרבה יותר, כאשר את עיקר תשומת הלב מקבלות החברות הגדולות והארגונים, המצריכות כמעט תמיד אנשי מקצוע שיקחו את המושכות. בתנאים האלה, לא מפתיע מדוע הביקוש למנהלי חשבונות נמצא בשנים האחרונות בכיוון אחד, והוא כלפי מעלה.

לימודי הנהלת חשבונות מיועדים לרוב לבוגרי 12 שנות לימוד, עם או בלי ועדת קבלה (בהתאם לשיקול הדעת של מוסד הלימודים הספציפי). לימודים אלה עוסקים בכל ההיבטים המרכיבים את התחום, כאשר בין היתר ניתן להצביע על מאזני בוחן, מלאי, עסקאות משותפות, דו''חות רווח והפסד, הנהלת חשבונות ממוחשבת וכיוצא בזה. המקצוע נחשב למאתגר במיוחד, כאשר השכר של מנהלי החשבונות מרשים בכל קנה מידה.

מקצועות פיננסיים מומלצים אחרים הם ייעוץ מס, חשבות שכר וביטוח פנסיוני, כל אחד מהם בעל יתרונות משמעותיים משלו.

 

עיצוב גרפי

את הסקירה אנחנו ממשיכים עם תחום אשר ההתפתחויות הטכנולוגיות המגוונות של השנים האחרונות הפכו למומלץ במיוחד – התחום של עיצוב גרפי. אם בעבר הביקוש למעצבים גרפיים היה מצומצם, כיום הוא מרקיע שחקים. זאת ועוד, התוכנות המשמשות להשלמת המלאכה רק הופכות למתקדמות יותר מצד אחד, אך גם לנגישות יותר. באמצעות הכשרה מתאימה כל אחד, אפילו אם הידע שלו במחשבים הוא מינימלי, יכול להיכנס לתחום.

ומה בנוגע לאפשרויות התעסוקה? ובכן, הן מגוונות בכל קנה מידה. מעצב גרפי יכול להציע את שירותיו באופן עצמאי, אך גם לעצב עבור אתרי אינטרנט, בתי דפוס, חברות פרסום ושיווק, הוצאות ספרים או אפילו זוגות המעוניינים בהזמנה מרשימה לערב המאושר ביותר בחייהם (חתונה, כמובן). זהו מקצוע מאתגר ששכר נאה במיוחד בצידו

פסיכותרפיה הוליסטית

תחום הלימודים הבא בסקירה שלנו מתיישב היטב עם מגמה משמעותית במיוחד בשנים האחרונות, והיא העלאת קרנם של הטיפולים האלטרנטיביים השונים. פסיכותרפיה הוליסטית נכנסת לתמונה בנקודה הזו בדיוק, כאשר המדובר הוא בתחום מרתק הכולל בתוכו שילוב של גישות טיפוליות שונות, תיאוריות מתחום הפסיכולוגיה, שלל שיטות אבחון וכיוצא בזה. עצם היותה של הגישה הוליסטית מביא להתבוננות על הגוף והנפש כאחד, ובעיקר יחסי הגומלין ביניהם. הביקוש לאנשי מקצוע בתחום הפסיכותרפיה ההוליסטית גבוה אף הוא, הן במוסדות רפואיים (נניח, קופות חולים) והן במגזר הפרטי.

תחומי לימוד אטרטקיביים נוספים בקטגוריה של מקצועות הבריאות והטיפול הם טיפול באמצעות פרחי באך, ליצנית רפואית או טיפול באומנות.

איך מנהלים את המשאב הכי חשוב בחברה
ההשקעה המוצלחת הבאה שלך
אחריות, דייקנות, לדעת לחשוב – בואו לגלות מהן התכונות שצריך חשב שכר מקצועי
השפה שתגרום לך להצליח בעולם העסקי