X
גרפיקה ממוחשבת- המקצוע של המחר
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

גרפיקה ממוחשבת- המקצוע של המחר

עולם העבודה בישראל כולל מגוון רחב מאוד של עיסוקים ומקצועות, יחד עם התקדמות המהירה של הטכנולוגיה, עולם ההכשרה המקצועי איננו שוקט על השמרים, למעשה, ישנם מקצועות מסוימים שנעלמו מהעולם בעוד שאחרים עוברים התאמות ושיפורים, וכמו כן, נוצרים גם תפקידים שהם למעשה מתאימים במיוחד לסביבה הדינאמית והממוחשבת של ימינו. 

בשורות הבאות נבין יותר מדוע גרפיקה ממוחשבת נחשבת לאחד המקצועות המבוקשים ביותר כיום ומדוע רבים רואים בה את המקצוע של המחר. בנוסף, נראה גם מה כוללת הגרפיקה הממוחשבת בימינו וכיצד היא שונה כל כך מהגרפיקה הקלאסית בימים עברו. נראה גם כיצד הדברים משתלבים עם עולם התקשורת הממוחשבת, האינטרנט והרשתות החברתיות ונבין מדוע בעצם מדובר במקצוע מבוקש כל כך.

מהי גרפיקה ממוחשבת 

הגרפיקה הממוחשבת של ימינו שונה למדי מעבודת הגרפיקה של ימים עברו. אם בעבר רבות מהסקיצות והתכנונים ואפילו היצירות המוגמרות היו נעשות בעבודת יד, הרי שכיום המחשב מהווה כלי עזר רב עוצמה התוחם בתוכו את גיליונות השרטוט וכלי הכתיבה. באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות (כדוגמת פוטושופ) ניתן להכין ולעצב פרויקטים מכל הסוגים לרבות:

• עבודות דפוס – ספרים, חוברות, מגזינים, עיתונים.

• עיצוב אתרי אינטרנט – בנית הגרפיקה לאתרים שונים, פרטיים או מסחריים. 

• תקשורת מקוונת – הפקה של פתרונות לאינטרנט כגון מגזיני אונליין, אתרי חדשות ועיתונים. 

כמו כן, באמצעות הכלים של הגרפיקאי המודרני ניתן לבצע עיצוב של אריזות מוצרים, לתכנן לוגואים לחברות ואמצעי פרסום, לקחת חלק במסעות פרסום משולבים וכדומה. כדאי לשים לב שמי שעוסק ב- גרפיקה ממוחשבת כיום עושה שימוש בתוכנות שבהם ניתן לעצב תמונות וליצור אפקטים באמצעות מודלים מתקדם, כגון:

• גרפיקה וקטורית. 

• כלי עיצוב ועימוד. 

• ריטוש תמונות. 

• מודולי עזר נוספים שהולכים ומתפתחים בתחום האנימציה והגרפיקה.

בנוסף ניתן לראות מקצועות נוספים אשר נעזרים בגרפיקה ממוחשבת מפאת הקדמה והחדשנות , תחומים כגון לימודי עיצוב פנים נעזרים במהלך הלימודים וגם לאחר מכן בתוכנות גרפיקה ממוחשבות מתקדמות לביצוע הדמיות ואלמנטים נוספים.

 

מהפך הרשתות החברתיות 

אחד ההיבטים החשובים ביותר בשינויי הייעוד של המעצב הגרפי בימינו הוא בלקיחת חלק חשוב בעידן המידע. אם בעבר הגרפיקאי עבד בעיקר עבור ענף הפרסום או הדפוס הרי שכיום יותר ויותר תפקידים מסוג זה נדרשים ברשת האינטרנט בכלל וברשתות החברתיות בפרט.

כל עסק, גדול כקטן, מתחזק אתר אינטרנט ועמוד פייסבוק, ובעידן בו לא רק חברות גדולות חושקות באתרים פעילים וממירים, המעצב הגרפי הוא למעשה איש המפתח, זה שמוסיף את הצבע, העניין והערך המוסף של האתר / ערוץ חברתי. למעשה, לא ניתן לראות אף אתר מצליח וראוי לשמו, בעל אחוזי המרה משמעותיים אשר לא נעזר בשירותיו של מעצב גרפי ברמה כזו או אחרת.

תפקיד מעניין, מלהיב ומגוון

הביקוש לעבודה בתחום הגרפיקה הממוחשבת נובע מכמה סיבות טובות. ראשית, כפי שציינו מדובר במקצוע מתפתח, עם שילוב של תוכנות מתקדמות. שנית, מדובר במקצוע שמאפשר לעוסקים בו עניין ואתגר, גיוון מקצועי ופרויקטים מלהיבים. שלישית, מדובר בתפקיד שפותח את הדלת לעבודה כעצמאי או לחילופין – כשכיר. גם רמות השכר יפות מאוד ובנוסף מדובר במקצוע שימשיך להיות רלוונטי מאוד גם בעתיד, גם באינטרנט וגם מחוצה לו.

בואו ללמוד את עולם הגרפיקה של המחר
חושב ללמוד עיצוב גרפי? בחן את עצמך
ההשקעה המוצלחת הבאה שלך
מקצוע חדשני, רווחי ומעניין