X
איך מנהלים את המשאב הכי חשוב בחברה
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

איך מנהלים את המשאב הכי חשוב בחברה

למד כיצד לנהל את המשאב הכי חשוב בארגון שלך

חברות וארגונים רבים בארץ ובעולם, כבר השכילו להבין כי המשאב האנושי, העובדים והמנהלים בארגון, מהווים את אבני היסוד החשובים ביותר. הם אלו שיביאו להצלחתו, כאשר תנתן להם המעטפת המיטבית להצלחה, והם אלו העשויים לגרום לארגון להתדרדרות וכשלון, באם לא יושקעו מאמצים להכשירם, לנהל אותם ולטפחם.

ידע הוא כוח

בארגונים רבים קיימת תופעה בה מנהלים ממונים לנהל עובדים והם עושים זאת מבלי שניתנו להם הידע הכלים והידע הנדרשים לטובת משימה חשובה זו. הכשרת אותם מנהלים יכולה להניב תועלת מרובה לארגון, והיא מוטלת על מחלקת משאבי האנוש. מחלקה זו היא המתווה את התרבות הארגונית, ועליה לוודא כי המשאב האנושי, ראשית המנהלים וכנגזרת מכך גם העובדים, מקבל את כל הדרוש לו לטובת ביצוע עבודתו על הצד הטוב ביותר. השקעה זו במשאב האנושי היא אחת מההשקעות המשיאות את הערך הרב והמידי ביותר בארגון.

מה כולל תחום ניהול משאבי אנוש

תחת קטגוריית ניהול משאבי אנוש מצויים כמה אפיקים, אשר כל ארגון חייב להצטיין בהם: יצירת תרבות ארגונית, גיוס ומיון מועמדים בכלים מתקדמים ואפקטיביים, יצירת מערכי הדרכה והכשרה ויישומם בכל רחבי הארגון, גיבוש מדיניות וכלים לצורך שימור עובדים, יצירת מנגנוני הנעת עובדים ותגמול על בסיס ביצועים, מתודולוגיות לביצוע הערכת עובדים, זיהוי עובדים מצטיינים, ניהול משברים וסיכונים סביב ההון האנושי, הסכמי עבודה אישיים וקיבוציים, התנהלות מול ועדי עובדים, בקיאות בהתפתחות חוקים ודיני עבודה ועוד. תחומים אלו ואחרים נלמדים במסגרת קורס ניהול משאבי אנוש.

הכשרת מנהלים

על מנת שהארגון יוכל לקיים מדיניות ניהול יעילה ואפקטיבית, בדגש על אופן התנהלות עובדי ואנשי החברה, יש לוודא כי הגורמים המכשירים, מנהלי משאבי האנוש לתפקידיהם השונים לצד מנהלי המחלקות בארגון, בקיאים בתחומים השונים הכרוכים בניהול המשאב החשוב בארגון. קורס ניהול משאבי אנוש מיועד להכשיר בצורה מקצועית את אותם מנהלים, החל מרמת הסמנכ”ל, דרך מנהלי גיוס והשמה, מנהלי מחלקות, מנהלי חברות כוח אדם, ועד לכל אדם העוסק בניהול עובדים והכשרתם.

שביעות רצון העובדים – המפתח להצלחה בארגון

לאחר ביצוע וניתוח מחקרים רבים נמצא כי אפקטיביות העובדים עולה בקנה אחד עם שביעות הרצון שלהם. כאשר עובדים מרגישים כי מושקעים מאמצים להכשיר אותם בצורה מקצועית, פועלים מולם בגישות ניהול אחידות ומתקדמת וניתן דגש על רווחתם הם מרגישים מחויבים יותר לארגון, נאמנותם לארגון עולה, ועימה עולה גם תפוקתם. ארגונים אשר הכשירו את מנהליהם בצורה מקצועית העידו על שינויים מהירים ומשמעותיים בכל הלך הרוח בארגון.

תאוריה לצד יישום

לימוד תחום משאבי אנוש, במסגרת הקורס המקיף והמקצועי ביותר בתחום הניתן אצלנו בקריה האקדמית אונו, היחידה ללימודי חוץ והמשך. הנו מותאם לכל אחד ואחת המעוניינים לבצע הסבה מקצועית ולהשתלב במחלקות משאבי האנוש בארגונים השונים, ולכל המנהלים בדרגי הניהול השונים שרוצים ללמוד ולהשכיל כיצד לנהל את עובדיהם בצורה הטובה ביותר, להפיק מהם תועלת מירבית, ובכך להגדיל את ההישגים בתחומים עליהם הם אחראיים.

תחומי הלימוד שיובילו אתכם לשוק העבודה
קורס גישור - ההתמחות שתזניק אותך קדימה
המקצוע היציב בשבילכן, אתמול, היום וגם מחר
לדעת להניע עובדים זה לא רק מקצוע, זו מיומנות