X
מיומנויות ניהול- הקורס שיוביל אותך למאה ה- 21
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

מיומנויות ניהול- הקורס שיוביל אותך למאה ה- 21

זה לא פשוט להיות מנהל, על אחת כמה וכמה בעידן הדיגיטלי. המנהל בעת הנוכחית חייב לשאוף להיות הטוב ביותר. הוא צריך לפעול במספר רב של חזיתות, הרבה יותר מאשר בעבר, תוך כדי שהוא חולש על צוות העובדים, מתנהל נכון מול לקוחות ומול ספקים ומבצע כל פעולה ביעילות. יש אנשים שיחזיקו בתכונות המסייעות להם לבצע את הדברים האלה באופן טבעי, אך גם עבור אלה שאינם נמנים עם הקבוצה הזו יש פתרון מצוין. הפתרון הזה הוא קורס מיומנויות ניהול, שממקסם את עבודתו של כל מנהל או של מי שעתיד לשמש בתפקיד ניהולי.

מטרת הקורס

קורס מיומנויות ניהול נועד להקנות למנהל את הכלים ולפתח אצלו את הכישורים שיאפשרו לו לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. עסק שהמנהל שלו יודע את העבודה יתנהל על פי הספר ויזכה במספר בלתי מבוטל של יתרונות: שיפור התנהלות העסק, הרחבת מעגל הלקוחות, הגדלת ההכנסות וכן הלאה. תכונות כמו אינטיליגנציה רגשית, כושר מנהיגות, יכולת התבוננות בתמונה במלואה או אסרטיביות מגדירות את עבודתו של המנהל ויכולות לעבור שדרוג אצל כל אדם באמצעות הקורס הנכון.

קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות על כל הנושאים שנכללים במסגרת קורס מיומנויות ניהול, קורס בו הדגש הוא פרקטי אך גם היבטים תיאורטיים מהווים חלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים המרכיבה אותו. בין השאר, מדובר כאן בנושאים כמו ניהול עובדים ועבודת צוות, ניהול משא ומתן, שפת גוף, תקשורת בינאישית (הן מילולית והן בלתי מילולית), אינטליגנציה רגשית תוך הנעת עובדים וניהולם, פיתוח חשיבה יצירתית מתוך מטרה לפתור בעיות קיימות, ארגון נכון של לוח הזמנים ועוד. הלימודים כוללים התנסות של המנהלים בסוגיות אלה, למשל במסגרת של סימולציה או אפילו במטלות לבית, המוטלות על המשתתפים.

למי מיועד הקורס?

קורס מיומנויות ניהול מיועד למנהלים בתחילת הדרך, למנהלים שמרגישים שהם תקועים במקום ורוצים לדעת כיצד להשתפר, לראשי צוותים ואפילו לעובדים שחושבים גבוה ורוצים להתכונן לטיפוס במעלה הדרגות. יתרון משמעותי הוא שאף משתתף בקורס אינו צריך לעזוב את מקום העבודה שלו או לוותר על חיי המשפחה כדי לקחת בו חלק. זהו קורס ממוקד מאד, הנערך במתכונת של יום בשבוע בשעות הערב, למשך מספר חודשים. מכאן, שכל משתתף בקורס יוכל לשלב את הקורס בשגרת החיים והעבודה שלו בקלות, מבלי שהוא נדרש “להקריב” יותר מדי, ובכך ליהנות מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה.

הגיע הזמן להתקדם

לאחר השלמת מטלות הקורס בהצלחה, זכאים המשתתפים בקורס לתעודת גמר. היא מהווה אסמכתא לכך שמרגע זה הם יהיו מנהלים טובים הרבה יותר, וגם מוסיפה נדבך חשוב לרזומה ולקורות החיים שלהם. התעודה יכולה לפתוח לא מעט דלתות חדשות במישור התעסוקתי, עם תפקידי ניהול חדשים שנפתחים בפני בוגרי הקורס. מה שחשוב לא פחות הוא שבכוחו של הקורס לאפשר שדרוג בתלוש השכר, אפילו בתפקידים קיימים, תוך התקדמות אפשרית בסולם הדרגות.

מקצוע חדשני, רווחי ומעניין
המקצוע היציב בשבילכן, אתמול, היום וגם מחר
איך מנהלים את המשאב הכי חשוב בחברה
תחומי הלימוד שיובילו אתכם לשוק העבודה