X
כוחו של חשב השכר – הרבה מעבר למספרים ודוחות!
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

כוחו של חשב השכר – הרבה מעבר למספרים ודוחות!

חשבות שכר היא מקצוע הדורש מהאדם הבוחר בו יכולות גבוהות. לא בכדי לשכת רואי החשבון החליטה לקחת על עצמה את ריכוז הקורסים השונים עבור חשבי השכר, מתוך ידיעה שקורסים אלה מטרתם להצמיח בסופו של דבר חשבי שכר מקצועיים, ומתוך רצון לשמור על רמה גבוהה של תחום זה.

הצעד הראשון: קורס חשבי שכר

תחילת הדרך של חשבי שכר מתחילה בקורס מסודר. הקורס מתאים לכל מי שצבר 12 שנות לימוד וכן ידע בסיסי בתחום הכספים. היקף הקורס הוא 145 שעות אקדמיות שבמהלכן ילמדו הסטודנטים באופן מעמיק נושאים כמו דיני מס הכנסה, דיני עבודה, ביטוח לאומי, ביטוח סוציאלי ורכיבי שכר ומשכורת. כמו כן, הקורס מכין את הסטודנטים לקראת מבחני הלשכה של רואי החשבון בישראל. מלבד העובדה שהקורס מכשיר חשבי שכר בפני עצמו, הוא גם מעניק נקודות זיכוי בלתי מבוטלות לכל מי שמבקש להשלים תואר ראשון בחשבונאות.

מקצוע בעל ביקוש גבוה

חשבות שכר היא מקצוע מבוקש ביותר, ועל כן נודע ביקוש גבוה ההולך וגדל לחשבי שכר טובים ואחראיים. סיום הקורס בהצלחה מבטיח לרוב המוחלט של הסטודנטים השמה מוצלחת במשק. חשב השכר מהווה את הבסיס הפיננסי עליו נסמך הארגון, ולכן הוא נחשב לאחד התפקידים המרכזיים בו. עובד טוב ומקצועי יישאר בדרך כלל שנים ארוכות בארגון בו הוא עובד, יתקדם ויבטיח את התברגותו במערכת באופן מוצלח

אפשרות להתקדם הלאה

חשבי שכר רבים ממשיכים ומתקדמים למקצועות חשבונאות נוספים, והופכים לרואי חשבון בדרגות שונות. רואי החשבון עוסקים, מעבר לתחום חישוב השכר, גם בהיבטי המיסוי של החברות, בניהול דוחות כלכליים ובשלל תחומים עסקיים נוספים בחברה. משם, רבים ממשיכים ומקבלים משרות נחשקות אחרות. אך גם חשבי שכר מקצועיים שלא למדו תחומים נוספים יכולים להתקדם בחברה. כיצד עושים זאת?

לצד הידע המקצועי – יש לשכלל יכולות ריכוז ודיוק

כדי להיות חשב שכר מקצועי ומצליח, לא מספיקה רק ידיעת החומר הלימודי שדורש הקורס. כמובן, התנאי הראשון להצלחה הוא בקיאות בחומר הנלמד, אך לצדו נודעת חשיבות רבה ובלתי מבוטלת כלל לכישורים האישיים של המועמד. תפקיד זה דורש מהעובד בו אחריות רבה וכן יכולת ריכוז מפותחת. העובד נדרש לעסוק בהיבט הפיננסי החשוב ביותר של הארגון – שכר העובדים. בשל הרגישות הרבה שמקצוע זה דורש, יש צורך שהעובד יהיה מדויק, מרוכז ומסודר. יכולות אלו הן אמנם יכולות מולדות, אך בהחלט ניתנות לפיתוח עם השנים.

בסיום הלימודים מעניקה לשכת רואי החשבון תעודת חשב בכיר. תעודה זו, כאמור, נחשבת למבוקשת ביותר. על כן, תחום התמחות זה הוא בין היוקרתיים הקיימים. אם גם אתם רוצים לעמוד בשורה הראשונה עם מיטב המוחות בתחום זה, ליהנות מקורס מרתק ומקיף ולהבטיח לעצמכם מקצוע לחיים – אתם מוזמנים להצטרף לשורותינו ולהירשם עוד היום לקורס חשבי השכר המקצועי שאנו מציעים.

מקצוע חדשני, רווחי ומעניין
לדעת להניע עובדים זה לא רק מקצוע, זו מיומנות
תחומי הלימוד שיובילו אתכם לשוק העבודה
אחריות, דייקנות, לדעת לחשוב – בואו לגלות מהן התכונות שצריך חשב שכר מקצועי