X
השפה שתגרום לך להצליח בעולם העסקי
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

השפה שתגרום לך להצליח בעולם העסקי

אנשים הם בראש ובראשונה - חברתיים ותקשורתיים וידוע כי שליטה בשפה היא מיומנות חשובה מאוד. מיומנות של שליטה בשפה חשובה לא רק בחיי היומיום אלא גם ואולי במיוחד בחיים המקצועיים. בשורות הבאות נרחיב על השפה שיכולה להוביל להצלחה מרשימה מאוד בעולם העסקים. שפה זאת, אגב, תוכל להביא למהפך של ממש גם בקרב אנשי עסקים מתחילים וגם בקרב כאלו עם וותק, והנה רלוונטית גם לשכירים וגם לבעלי עסקים עצמאיים. 

השפה הלא מילולית 

לכל מדינה ולכל אזור שפות ייחודיות. קורא שורות אלה סבור, אולי, שנרצה לדבר על החשיבות של השפה למי שרוצה לעשות עסקים בחו"ל, בסביבה עם שפה זרה. למעשה, אנו רוצים לדבר על שפה הרבה יותר בסיסית, כזאת שיש לה משמעות לכל מי שעושה עסקים גם בארץ וגם בחו"ל. זוהי שפה חשובה לא פחות ויש אומרים אף יותר מהשפה המילולית וזוהי כמובן השפה הבלתי מילולית – שפת הגוף. 

כיום כבר ברור בקרב חוקרים ששפת הגוף משפיעה על קולט המסר אפילו יותר מהשפה המילולית שבה כולנו מדברים. אם בעבר חשבו ששפת גוף היא דבר שלא ניתן ללמוד ושהיא דבר שקורה כמובן מאליו, הרי שכיום כבר ברור שזה לא המצב. באמצעות קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית ניתן ללמוד כיצד להעביר מסרים חשובים וכיצד להימנע מאי הלימה בין המילים לבין שפת הגוף. עבור אנשי עסקים ומי שרוצה להפוך למצליח בתחום זה, היכולת לשדר ולקלוט שפת גוף בצורה נכונה יותר מסייעת בהרבה מאוד מצבים. 

יתרונות תקשורת בינאישית 

שפת גוף נכונה ותקשורת בינאישית טובה יכולים לסייע למנהל ולאיש העסקים בהשגת התוצאות הרצויות וגם בדרך לשם. בין היתר, שליטה בשפת גוף מאפשרת:

  • לסלול את הדרך להפיכה ממנהל למנהיג. 
  • לקבל יכולת מרשימה לסחוף אחרים ולהעביר מסרים בקלות ובמהירות. 
  • לשדר אמינות, להצליח לרתק, לקנות את אמונם של אנשים חדשים. 
  • לומר דברים בצורה מרשימה ואפקטיבית, להצליח במשא ומתן, להציג חזות בטוחה וחברותית. 

הצלחה במשא ומתן 

אין אדם שלא נתקל במישהו אחר שלכאורה אומר את כל הדברים הנכונים אבל נכשל שוב ושוב בכל מה שהוא עושה או במישהו שמדבר יפה אבל משדר חוסר אמון וחוסר אמינות. עבור איש עסקים או מנהל, יש משמעות קריטית של ממש ביכולת לקנות את אמונם של אנשים אחרים ובפרט בתהליכי המשא ומתן. 

תהליכי משא ומתן יכולים להתבצע מול מנהלים בכירים, אנשי עסקים ומקבלי החלטות בארגונים. תהליכי משא ומתן המבוססים על תקשורת לא מילולית ותקשורת בין אישית עושים שימוש ביכולת טובה יותר לקלוט את המסר מהצד השני וגם להעביר לו מסרים באופן מעורר אמון, ללא תוקפנות מיותרת וללא יצירת חסמים. 

אם נרצה לסכם, יכולת בלתי מילולית חשובה מאוד לתקשורת בינאישית בכלל ועבור אנשי עסקים בפרט. זוהי יכולת שניתן בהחלט ללמוד אותה, לשפר אותה, לחדד אותה, וכך זה יביא תועלת לצורך קבלה לעבודה חדשה, לקידום עסק פרטי, לניהול משא ומתן אפקטיבי ולעוד סיטואציות דומות מחיי היומיום כמעט של כולנו.

מיומנויות ניהול- הקורס שיוביל אותך למאה ה- 21
כוחו של חשב השכר – הרבה מעבר למספרים ודוחות!
מהי כלבנות טיפולית ?
תחומי הלימוד שיובילו אתכם לשוק העבודה