X
קורס גישור - ההתמחות שתזניק אותך קדימה
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

קורס גישור - ההתמחות שתזניק אותך קדימה

פעם, כמעט כל אם הייתה רוצה שהילד שלה יהיה עורך דין. עובדה זו, יחד עם האטרקטיביות של המקצוע והשכר הנאה שהוא מגלם, הביאו למספר הולך וגודל של משפטנים, מה שהשפיע בצורה ניכרת על שוק העבודה. כיום, תחום עריכת הדין בפרט, והמשפטים בכלל, נחשב לתחרותי בכל קנה מידה, כאשר לא מעט עורכי דין, בייחוד חדשים, נתקלים בקשיים במציאת העבודה הראשונה שלהם. כל דבר שמייחד את עורך הדין ויבליט אותו על פני "מתחריו" - יקבל עדיפות. וכאן בדיוק תחום הגישור, אחד המומלצים בעולם המשפטי, נכנס לתמונה.

קווים לדמותו של הגישור

גישור הוא הסמכה ייעודית של עורכי דין וגורמים שונים בקשת המשפטית, אשר יכולה לאפשר להם לפתור מקרים מגוונים, בשלל תחומים, מבלי להיכנס להליך הארוך בבתי המשפט השונים. המדובר הוא בתחום ידע של ממש, המצריך לימודים בתחום – זהו תחום הגישור.

לימודים אלה מעניקים את כל הכלים והמיומנויות הנדרשים להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר: מיומנויות בסיסיות הנדרשות לכך, ניהול משא ומתן, זיהוי הנושאים והצרכים (שלב ה"הקשבה"), ניהול קונפליקטים, הבנת תפקיד המגשר, חיפוש יצירתי אחר פתרונות – והרשימה עוד ארוכה. בסיום קורס גישור, וכאשר עורכי הדין או המשפטנים עומדים בכל דרישותיו, הם זוכים בידע ניכר וחיוני, כמו גם בתעודה המאפשרת לפתוח להם לא מעט דלתות.

שיפור עבודת עורך הדין

תחום הגישור, פשוטו כמשמעו, עשוי לשפר בעשרות מונים את עבודתו של עורך הדין. ראשית, מכיוון שמדובר כאן על מיומנויות חשובות שכל עורך דין צריך לדעת על מנת לבצע את עבודתו נאמנה: נניח, בכל הנוגע לניהול משא ומתן בניסיון להגיע להסדר טיעון עבור הלקוח שלו. הגישור מגדיל למעשה את “ארגז הכלים” של עורך הדין ומאפשר לו למצוא פתרונות היוצאים מהקופסה עבור שלל מקרים משפטיים: כך, למשל, עורך דין היודע כיצד לבצע את הגישור יכול לחסוך מחלוקות רבות בין הצדדים המעורבים במקרה מסוים לכל אורך הדרך, או אפילו לפתור את המקרה מבלי להיכנס לכותליהן של הערכאות המשפטיות הפועלות בישראל כיום.

מציאת עבודה ושדרוגה

כפי שנרמז מעלה, ההתמחות בגישור יכולה לשפר בצורה ניכרת את נקודת הפתיחה של עורך הדין בעת החיפוש שלו אחר תעסוקה הולמת בתחום: ישנם משרדי עורכי דין רבים אשר מחפשים מראש משפטנים שיכולים למצוא, בעת הצורך, פתרונות דוגמת אלה שהגישור מאפשר. גם בקרב הלקוחות הפרטיים, עולה לא פעם הדרישה לעורכי דין שיכולים לבצע את הגישור, או אפילו שצריכים מראש לבצע גישור בעת מחלוקת מסוימת.

נקודה חשובה נוספת: קורס גישור בסיסי הוא בגדר שלב חובה עבור משפטנים המעוניינים להמשיך בקורסי הפרקטיקום. עורכי הדין החושבים ללכת בכיוון הזה, נדרשים להירשם לקורס תמיד (חשוב לוודא שהוא ממוסד המוכר על ידי הגופים הרלוונטיים) ולקבל את תעודת הסיום המיוחלת.

המקצוע היציב בשבילכן, אתמול, היום וגם מחר
ההשקעה הבאה שלך מחכה לך כאן
מיומנויות ניהול- הקורס שיוביל אותך למאה ה- 21
משרת המפתח בארגון הגדול ? רק חשבי שכר