X
ההשקעה המוצלחת הבאה שלך
תאריך פתיחה:שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של עבודה

משותפת עם סטודנטים ובוגרים.

על מנת שיועץ יחזור אליך, אנא מלא את הפרטים הבאים:

הריני לאשר קבלת עדכונים באמצעות מסרון לנייד, לדוא"ל ודיוור ישיר

שמור מקום בקורס

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד.

אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות המאשרות דינמיקת
דיון מפרה ויחס אישי המעצים את חווית הלימוד

קדימה, בוא נתחיל עם השלב הראשון של הרישום:

הרשמה לקורס

שירות הייעוץ נסמך על ניסיון מצטבר של משותפת עם סטודנטים ובוגרים.
הרשמה
בוקר
ערב
יום ו
קראתי ואני מסכים/ה לתרנון של היחידה ללימודי תעודה והמשך, הקריה האקדמית אונו

צור קשר

נא השאר פרטים ונחזור אליך

ההשקעה המוצלחת הבאה שלך

שוק הנדל"ן בישראל תמיד היה נתון לתנודות. שינויים אלו לעיתים מטיבים עם המשקיעים, ציבור רוכשי הנדל"ן ולעיתים מרעות עימם. רכישת נדל"ן אם מדובר על נדל"ן פרטי המשמש לצרכי מגורים, או נדל"ן מסחרי, המשמש לצרכים עסקיים, דורשת ידע והכרות עמוקה עם תוואי השוק ועם השינויים הקיימים והמתוכננים בו. על מנת להצליח ולהשיא ערך מהשקעה בנדל"ן כבר לא מספיקה רק יכולת גיוס הון עצמי. הדבר דורש ידע מקצועי נרחב.

סיכוי לצד סיכון

ישנם גורמים רבים המשפיעים על היכולת לבצע עסקת נדל"ן משתלמת. כמובן שכל משקיע בתחום שואף להגדיל את התשואה למקסימום ולהקטין ככול האפשר את הסיכון. יש חשיבות רבה בהתאמת ההשקעה המתבצעת למטרות המשקיע אם לטווח קצר או ארוך, להיכרות רבה עם השוק והבנת תנודותיו, להכרת כל הגורמים המשפיעים על שיעורי התשואה הצפויים. מחד השקעה טובה יכולה להניב ערך מאוד משמעותי, ומאידך השקעה לא מוצלחת יכולה לגרום למפח נפש והפסד כספי גדול.

כיצד תמזער סיכונים

אם בעבר ניתן היה להחליט להתחיל לעסוק ברכישת נדל”ן לצורך השקעה, והסיכוי להשיג תשואה גבוה היה די וודאי, הרי שכיום הדבר כבר לא כך. השינויים החדים שחלו בתחום זה, וניסיונותיה הממושכים של הממשלה לחולל מהפך בתחום הנדל”ן בישראל, גורמים לכך שכדי להצליח לבחור את ההשקעה הנכונה, יש להתחשב במערך פרמטרים מורכב ומקצועי. שיעורי התשואה יכולים להשתנות מקצה לקצה, וחשוב להבין זאת לפני שמתחילים להשקיע. הדרך בה תוכל למזער את הסיכון לבצע עסקת נדל”ן לא רווחית ולא משתלמת היא על ידי קבלת הכשרה מקצועית ונרחבת בתחום. במסגרת קורס השקעות בנדל”ן תוכל לרכוש את כל הכלים והמיומנויות שיעזרו לך להיות מוכן.

הכנסה נוספת מהשקעה בנדל”ן

באם יודעים כיצד לעשות זאת, יכולה ההשקעה בנדל”ן להגדיל באופן משמעותי את ההכנסה החודשית, ללא מאמץ רב מצדך. עם הכלים, הטכניקות והיכולות שתפתח במהלך קורס השקעות בנדל”ן תוכל לזהות אפיקי השקעה משתלמים, ולוודא כי ההון העצמי שלך יגדל.

קורס מקצועי זו השקעה בטוחה

אם תמיד רצית להפוך להיות משקיע בנדל”ן יש דרך יעילה ובטוחה לעשות זאת. במסגרת קורס השקעות בנדל”ן שנערך בביה”ס זמן נדל”ן, ובשיתוף הקריה האקדמית אונו, לימודי חוץ תוכל לקבל את כל הידע, ללמוד כלים, ולפתח מיומנויות הנדרשות בתחום. קורס זה מיועד לכל מי שמעוניין למזער את הסיכון לבחור בהשקעה לא טובה בתחום הנדל”ן. הקורס יאפשר לך להבחין בין השקעה נכונה להשקעה לא נכונה, וללמוד כיצד להפוך אותה לרווחית ביותר עבורך. הקורס מועבר בצורה מרתקת וחווייתית, אשר תמחיש עבורך בצורה פרקטית את כל הנעשה בשוק הנדל”ן בארץ, ויספק לך את מלוא הפוטנציאל להצליח בהשקעה הבאה שלך. המפתח להצלחה הוא למדית התחום בצורה יסודית ומקצועית, ולא דרך שאיבת אינפורמציה חלקית ולא מדויקת, שנכתבה בידי חובבנים, המצויה כיום ברחבי הרשת. 

המקצוע היציב בשבילכן, אתמול, היום וגם מחר
השפה שתגרום לך להצליח בעולם העסקי
ניהול בעידן מתקדם
כוחו של חשב השכר – הרבה מעבר למספרים ודוחות!